Ražošana ar cilvēcisku izjūtu

 
 
Panākumu atslēga, uzticamai klientu apkalpošanai un efektīvai ražošanai, ir pareizās komandas un ražošanas aprīkojuma izvēlē. Mūsu komanda ir veidota atlasot motivētus speciālistus un apstrādes profesionāļus. Industrijā vadošo programmatūru pielietošana palīdz sasniegt augstu ražošanas efektivitāti. Lai nodrošinātu pilnu procesu kontroli un caurskatāmību, ražošanas vadība tiek kontrolēta pielietojot zviedru kompānijas izstrādāto sistēmu Monitor ERP un apstrādes procesiem pielietojam Mastercam programmatūru.
Tehnoloģijas

Tehnoloģijas

Jebkuras veiksmīgas sadarbības fundamentāls pamats ir precizitāte un uzticamība. To palīdz sasniegt ne tikai atbilstošu tehnoloģiju izvēle, bet arī precīza to izmantošana. Tieši modernās tehnoloģijas ir nozīmīgs palīgs šo vērtību iemiesošanā arī uzņēmuma ikdienā – būt par uzticamu partneri, uz kuru var paļauties un rēķināties jebkurā brīdī.

Uzzināt vairāk
Kvalitāte

Kvalitāte

Produktu ar augstu pievienoto vērtību galvenais nosacījums ir precizitāte. To palīdz sasniegt atbilstošs aprīkojums jeb speciāla mērīšanas laboratorija, kas aprīkota ne tikai ar digitālajiem bīdmēriem, bet arī virsmas raupjuma un koordinātu mērīšanas iekārtām.

Uzzināt vairāk
Pakalpojumi

Pakalpojumi

Lai nodrošinātu pilnu ražošanas ciklu, piedāvājam mehānisko mezglu montāžu. Virsmu pārklājumi, termiskās apstrādes un arī cita veida ārpakalpojumus nodrošinām sadarbojoties ar uzticamiem partneriem. Tieši tāpēc Exigum uzņemas pilnu atbildību par pilnībā izgatavotās detaļas kvalitāti.

Uzzināt vairāk