Sīkdatņu un datu privātuma politika

Apmeklējot interneta vietni, tās apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu saglabāšanai interneta vietnes apmeklētāja ierīcē (datorā vai citā lietotajā ierīcē, piemēram, mobilajā tālrunī) un to turpmākai izmantošanai atbilstoši šai politikai.

Tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Sīkdatne ir informācija (maza teksta datne), kuru interneta vietne ievieto ierīcē brīdī, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni.

Sīkdatņu veidi:

1. Pastāvīgās sīkdatnes paliek ierīcē pastāvīgi. Tās izmanto, piemēram, lai atpazītu, ka apmeklētājs atkārtoti apmeklē interneta vietni, vai lai pielāgotu interneta vietnes saturu atbilstoši apmeklētāja vajadzībām, vai lai ievāktu statistikas datus.

2. Sesijas sīkdatnes pastāv īslaicīgi, un, izejot no interneta vietnes vai aizverot interneta pārlūkprogrammu, tās nesaglabājas. Sesijas sīkdatnes tiek izmantotas, lai iespējotu noteiktas interneta vietnes funkcijas, piemēram, pieteikšanos pakalpojumam vai produktam, vietnes operāciju veikšanu u.tml.

3. Sekošanas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes pakalpojumu sniedzējs izmanto interneta vietnes struktūras apskates statistikai.

Vietnē sīkdatnes parasti izmanto apmeklētāja darbību atvieglošanai. Sīkdatnes ļauj interneta vietnes serveriem atpazīt apmeklētāju, kad tas piekļūst vietnei, un ļauj automātiski pielāgot saturu atbilstoši apmeklētāja vajadzībām. Sīkdatņu izmantošana cita starpā palīdz pakalpojumu sniedzējam uzzināt par interneta vietnes apmeklētāju vajadzībām. Tās nodrošina arī vietnes izmantošanas statistikas datus, kas tiek izmantoti, lai novērtētu tās darbības rezultātus un uzlabotu tos. Sīkdatnes nekādā veidā nerada apdraudējumu interneta vietnes apmeklētāja ierīcei. Exigum mājaslapā var būt trešo personu sīkdatnes, it īpaši, Google Analytics. Google Analytics rīku nodrošina Google Inc, kam ir piekļuve šī rīka vāktajiem statistikas datiem.

Tiek uzskatīts, ka vietnes apmeklētāji ir piekrituši sīkdatņu izmantošanai, ja viņu pārlūkprogrammā ir iestatīta sīkdatņu pieņemšana. Ja apmeklētājs izvēlas nepieņemt sīkdatnes, tas var ierobežot pakalpojumu sniedzēja interneta vietnē pieejamo pakalpojumu un/vai funkciju izmantošanu. Apmeklētājs jebkurā brīdī var izvēlēties, vai pārlūkprogramma pieņem vai nepieņem sīkdatnes. Apmeklētājs attiecīgi veic iestatījumus savā pārlūkprogrammā, lai tā automātiski atspējotu vai iespējotu tos, vai lai tā ikreiz informētu apmeklētāju. 

Jūs varat dzēst visas sīkdatnes, kas jau ir, saglabātas Jūsu datorā, un var noteikt, lai pārlūkprogramma neļauj tās saglabāt. Tādā gadījumā ir manuāli jānorāda izvēle katru reizi, kad apmeklējat vietni, un daži pakalpojumi un mājas lapas funkcijas var nedarboties.

Exigum neveic nekādu personas datu saglabāšanu, ja vien apmeklētājs pats neidentificē sevi, kā pakalpojumu sniedzēja klientu izmantojot saziņas līdzekļus ar Exigum. Mēs apstrādājam Jūsu personas datus tikai pamatojoties uz Jūsu piekrišanu. Mēs varam saņemt Jūsu personīgo informāciju tikai no Jums un tikai tad, ja Jūs izmantojat mūsu Vietnes pakalpojumus, piemēram, ja Jūs sazināties ar klientu atbalstu dienestu izmantojot e-pastu. Personas datu pārzinis ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Exigum” vienotais reģ. Nr.:50203225801, juridiskā adrese: Ventspils iela 50 k-6, Rīga, LV-1002. Visu jautājumu gadījumā saistībā ar personu datu apstrādi, lūdzu, sūtīt e-pastā:office@mfz.lv.

Mēs neesam atbildīgi par citu mājaslapu saturu vai privātuma praksi. Exigum redzamās saites ir dotas vienīgi Jūsu ērtību nolūkā. Uz citām tīmekļa vietnēm, mājaslapām vai no tām vedošu saišu izmantošana ir jūsu pašu risks. Mēs nekādā veidā neesam atbildīgi par citu tādu tīmekļa vietņu pārbaudi vai izvērtēšanu, no kurām vai uz kurām ved mūsu Exigum mājaslapas saites, un mēs negarantējam citu šādu tīmekļa vietņu piedāvājumu, kā arī mēs neuzņemamies nekādu atbildību vai saistības attiecībā uz šādu citu mājaslapu un vietņu darbību, saturu, produktiem vai pakalpojumiem, ieskaitot bez ierobežojuma to privātuma politiku un noteikumus un nosacījumus.

Exigum var jebkurā laikā labot un precizēt šos noteikumus, publicējot tās mājaslapā. Jebkuras noteikumos veiktās izmaiņas ir spēkā ar publicēšanas brīdi. Interneta vietnes apmeklētāja pienākums ir regulāri pārbaudīt šīs lapas saturu, lai iepazītos ar jebkuriem sīkdatņu politikas atjauninājumiem vai izmaiņām.

Šī “Sīkdatņu un datu privātuma politika” stājās spēkā 2020. gada 25.maijā un pēdējoreiz tika atjaunināta 2020. gada 25.maijā.