Tehnoloģijas

Jebkuras veiksmīgas sadarbības fundamentāls pamats ir precizitāte un uzticamība. To palīdz sasniegt ne tikai atbilstošu tehnoloģiju izvēle, bet arī precīza to izmantošana. Tieši modernās tehnoloģijas ir nozīmīgs palīgs šo vērtību iemiesošanā arī uzņēmuma ikdienā – būt par uzticamu partneri, uz kuru var paļauties un rēķināties jebkurā brīdī.

3 asu frēzēšana

Vienkāršas un vidējas sarežģītības detaļu ražošanā parasti tiek izmantotas trīs asu apstrādes iekārtas. Galvenokārt tādu mehānisko detaļu ražošanā kā korpusi, savienojumi, kronšteini, vāki un citas detaļas.

  • Apstrādes izmēri līdz 1000(x) x 550(y) x 450(z)mm;
  • Precizitāte līdz +/-0,0075mm apjomu ražošanā.

5 asu frēzēšana

Ja nepieciešams izgatavot sarežģītas ģeometriskas detaļas ar vairākās plaknēs izvietotiem elementiem (urbumi, atvērumi un vītnes), piecu asu iekārtai ir divas galvenās priekšrocības: mazs detaļas pārstādīšanas skaits, kam seko savstarpējā elementu precizitāte, bet pilnā piecu asu apstrāde sniedz iespēju izgatavot augstas sarežģītības detaļas ar neregulāras formas virsmām, nodrošinot to savstarpējo sakritību un augstu precizitāti.

  • Apstrādes izmēri līdz 500(x) x 500(y) x 350(z)mm;
  • Precizitāte līdz +/-0,0075mm apjomu ražošanā.

Virpošana ar frēzēšanas iespēju

Salīdzinājumā ar tradicionālo virpošanu šī tehnoloģija sniedz iespēju izgatavot ne tikai vienkāršas rotācijas detaļas (vārpstas un bukses), bet arī sarežģītākas detaļas ar frēzētiem un urbtiem elementiem. Vienā uzstādījumā izgatavota detaļa nodrošina augstāku precizitāti un zemāku ražošanas laiku.

  • Apstrādes izmēri līdz D280mm x 700(z)mm (garums);
  • Precizitāte līdz +/-0,006mm apjomu ražošanā.

Daudz-asu apstrādes tehnoloģija

Daudzu asu apstrādes tehnoloģijas dod iespēju izgatavot sarežģītus produktu izmantojot tikai vienu iekārtu. Šāda veida iekārtas ir spējīgas nodrošināt rotācijas detaļu izgatavošanu papildus veicot sarežģītas formas – zobratu, ierievju, un citu elementu frēzēšanu vienā apstrādes operācijā. Šādas tehnoloģijas lielākie ieguvumi ir spēja ražot sarežģītas detaļas, augsta precizitāte, samazinātas ražošanas izmaksas sarežģītiem produktiem.

  • Apstrādes izmēri līdz D350mm x 1000(z)mm (garums);
  • Precizitāte līdz +/-0,006mm apjomu ražošanā.